Kurumsal

HAKKIMIZDA

Mugni Enerji olarak başta güneş enerjisi ile ilgili olarak birçok alanda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kalite odaklı üretim ve projelendirme olmazsa olmazımız. Bu anlayış ile bir çok projeyi hayata geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışı birçok projede kalitesini kanıtlayan ürünlerimiz ve kendilerini alanlarında ispatlamış çözüm ortaklarımız ile solar enerji sektöründeki yerimizi  sağlamlaştırıyoruz.

Üstün hizmet kalitemiz ile sizinde güneş enerji projenizde çözüm ortağı olmak için burdayız.

FİNANS VE YÖNETİM

Enerji danışmanlığının yanı sıra Finans ve Yönetim Danışmanlığı hizmetlerimizde bulunmaktadır. 15 yıllık bankacılık deneyimimiz ile Türkiyenin önde gelen bankalarında mevcut olan network ümüz ile size uygun ve sizin için doğru olan finansal çözüm hizmetini sizin yerinize geliştirip kullanımınıza sunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Yenilenebilir enerji alanında Avrupa’nın önde gelen yatırım ve mühendislik firmalarından biri olarak vizyonumuz; değer mühendisliği çözümlerine bağlı kalarak, müşteri ve yatırımcılarımıza en iyi hizmeti verecek bir şirket kültürü oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

Güneş enerjisi sektöründe etki yaratan büyümeyi farklılaşarak gerçekleştirmek, paydaş değerlerini gözeterek sürekli kurumsal gelişimi sağlamak, yerli üretime katkı sağlayarak ekonomik kalkınmaya destek olmak, yeşil bir gelecek hedefiyle Dünya için değer üretmek.

Sepet (0)
Giriş Yap